5 kuud ja 12 päeva – kuidas nii viltu hakkas vedama nüüd

5-kuud-ja-12-paeva-kuidas-nii-viltu-hakkas-vedama-nuud

5 kuud ja 12 päeva – kuidas nii viltu hakkas vedama nüüd

Ninapump, hambavalu, küünlad tagumikus – mu elu on kahe nädalaga nii alla käinud.

Kõigest aga ühekaupa. Pidasin oma viienda kuu sünnipäeva rajult maha, Kõik olid õnnelikud ja mina jätkasin ikka oma peamiste tegevusaladega, milleks on magamine, peeretamine, röhitsemine, söömine, jääkproduktide väljutamine. Ükski ei nõua mult suurt pingutust ja elu on seega nagu lilleõis. Kuid nüüd sadas lilleõiele lumi peale või tuli üks suur koer ja väljutas oma seedeelundkonna sisu selle peale. Süngeks läks ühesõnaga. Alustuseks saabus nohu. Õhk ei tahtnud öösel hästi läbi käia. No ok, mis seal ikka, saab hakkama….aga siis võeti kapist välja mingi voolikulaadne asjandus, ninapump nagu nad seda kutsusid….ja sellega hakkas tegelema isa. Isa? Arvestades kui hasartselt ta mu kõrvu vahib ja neid puhastab, siis ei saanud sealt midagi head tulla. Ei tulnudki. Ta oli kogu aeg oma voolikuga platsis, öösel ja päeval. Vahib ninna ja ei lõpeta enne, kui ruumid puhtad on.

Kes kurat leiutas sellise asja?

 

 

 

 

 

 

 

 

Tundub, et neil on siin konkreetne tööjaotus.

Ema on:
Juhatuse esimees, vanemvalvur
Unekooli direktor
Söökla juhataja
Mähkmeinspektor

Isa on:
Küünte eemaldamise vanemspetsialist
Hommikuse vahetuse nooremvalvur (korraline hooldus, järelevalve)
Näoaukude inspektor
Kloun

 

Siis aga juhtus midagi, mida keegi ei osanud oodata. Oli üks ilus kolmapäeva õhtupoolik 8. aprillil. Päike oli terve päev mõnusalt põski paitanud, Kõigil oli tuju hea ja elati idüllilist pereelu. Isa askeldas köögis ja ema vaatas minu järele. Olin põrandal ja mängisin oma plastmassist sõõrikuga. Ühel hetkel peeretasin. Idüll jätkus, peeretan kogu aeg. Mingist hetkest oli emale selge, et ilmselt alustasin oma tuumakaka valmistamist. Olgu, tuleb natuke oodata. Ema tegeles oma asjadega edasi. Päike paistis ikka veel mõnusalt tuppa ja võib-olla mõni lindki laulis väljas. Kui aeg oli sealmaal, et ema pidas paslikuks minuga vannituppa suunduma hakata enne, kui üle mähkmeääre hakkan laskma jälle, siis asetas ta hellalt ühe oma käe mu kaenlaalusele ja teise käega võttis kinni minu tagumiku al BOOOM!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

See oli katastroof, kaos, paanika. Oli kuulda karjumist, signaalraketid lendasid, vilkurid sähvisid. Ema hakkas hõikama isa appi: “Aaaiii, tule appi, tule tee midagi!”. Isa, joostes kohale, nägi mis on juhtunud, jooksis tagasi kööki ja saabus koheselt telefoniga tagasi. Videod, pildid, selfid – kõik said tehtud, kuniks taipas, mida talt oodatakse. Haaras minu, liikus nagu eriveosega läbi elutoa ja kartis, et nüüd on s*tarida järel. Vannitoas algas õnnetuspaiga puhastamine. Kõik huilgasid, vannitoa plaadid täitusid pruunide plekkidega. Kahe tunni pärast  oli endine olukord taastatud…kuid pealtnägijate elu pärast seda pole enam kunagi endine.

Täna surfasin sotsiaalmeedias jälle ja leidsin internetist ühe ema kommentaarid, kus ta kirjutas beebide, kes olid tema lapsest 3 kuud vanemad, emadele, et soovib osta riideid oma lapsele. Väga geniaalne. Kuulutus otse sihtgrupile. Ja kõik võidavad tehingust. Mina aga mõtlesin, et minu riideid küll vist keegi ei tahaks, Kõik on pruunide äärtega.

Eile pistis pea välja üks valge asi. Kutsume teda hambaks. Ma ei tea, mis selle eesmärk on, kuid kui see aitab mind asjade lutsutamisel ja järamisel, siis on ta igati teretulnud. See hammas aga teeb valu. Kõik minu tegevused on häiritud. Täna ei saanud kuidagi magama jääda. Siis toodi mulle midagi. See oli samuti valge asi. Pikk ja ümar. Teravatipuline. Algul mõtlesin, et nad näitavad mulle, mis on hammas. Seejärel tekkis lootus, et ma saan seda närima hakata. Kuid siis… topiti see mulle tagumikku.
Need on mu elu kõige raskemad 2 nädalat.

2 thoughts on “5 kuud ja 12 päeva – kuidas nii viltu hakkas vedama nüüd

  • Beebiharri

   April 23, 2020 at 17:02 Reply

   Pea vastu! (:

   • Uffuff

    April 23, 2020 at 19:49 Reply

    Igatahes, Harri …igatahes!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>