6. päev – olen ametlik

6-paev-olen-ametlik

6. päev – olen ametlik

Neljanda päeva õhtuks jõudsime koju. Siin on hea ja rahulik. Mul on oma voodi ja elutoa nurgas seisab rallikäru. 

Kuuldavasti käisime viiendal päeval mind registreerimas, magasin maha selle. Mina uinusin kodus ja ärkasin kodus, kuid väidetavalt on mul nüüd nimi ja olen ühiskonna liikmena aktsepteeritud. Ema ja isa lubasid endale tähistamiseks mingi asja, mida nad nimetasid jäätiseks. See oli koostiselt nagu minu väljaheide, kuid valget värvi. Vaevalt, et ma ise jäätist kunagi sööma hakkan.

Nüüd olen alustanud vanemate koolitamisega – arvamismänguga. Arvake ära, mis mul viga on. Hommikust saati hakkasin väikest äginat ja jonni laskma aeg-ajalt ning olin rahutu. Nad pakkusid gaasivalusid, puberteeti või silmavalu, kuna üks silm on ümbert natuke punane. See tuli ilmselt sellest, et isa puhastas silmi liiga agressiivselt. Minu naha jaoks on kõik agressiivne praegu. 

Rahutuse leevendamiseks olen saanud vanni (oi vann on mõnus) ja palju süüa (eile oli rekordiliselt 377 minutit). Väljaheidet uuritakse ka hoolikalt. See on läinud nüüd tahkemaks ja ühe teooria kohaselt tähendab see seda, et nüüd on jõudnud see rasvasem piim minuni. Isa leidis kakateooriaid uurides isegi ühe vägeva “teadustööni” – piltjuhis 23st erinevast kakatüübist. See on isegi kaardimänguks tehtud.  Lepime kokku, et siin blogis ei ole ka kakateemad mingi tabu ja räägime kõigest avatud kaartidega.

Daamid ja härrad, esitlen teile üllatuskülalisi: Antiikne tehisese, Cappuccino, kummitus, varjatud aare, mustika smuuti, järjejutt, abstraktne ekspressionist, põimitud rukkis, šokolaadi päiksetõus, mündikokteil klopitud muna, kohutavad kaksikud, seljasügaja, purgisupp, pähklivõi-pepu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>