7 kuud ja 12 päeva – I want Pikleri kolmnurk

7-kuud-ja-12-paeva-i-want-pikleri-kolmnurk

7 kuud ja 12 päeva – I want Pikleri kolmnurk

Päev enne seitsmeseks saamist vinnasin ennast jalgadele. See oli selline ülev tunne. Kirjutasin kohe öösel Guinnessi rekordite raamatule ja küsisin, kas ma olen esimene 6-kuune, kes kargu on alla ajanud ja tudiseb toe najal vapralt. Selgus, et ei. Olevat lihtsalt Harju keskmine.

Nüüd on aga elu saanud uue mõtte. Turnimine ja ronimine ei ole pelgalt hobid, see on elustiil. See on elu. Minu jaoks ei eksisteeri enam ka ema ja isa. On turnikas1 ja turnikas2. Turnikas1 on sagedamini läheduses, turnikas2 on suurem. Muud vahet nagu ei olegi. Okei, turnikas ühel on rinnad. See on märkimisväärne boonus.

Järgmine projekt on hankida mulle Pikleri kolmnurk. Kuulen, et nad räägivad sellest elevusega ja ilmselt seetõttu, et loodavad siis taastada oma autoriteedi ja olla taas midagi rohkemat kui ronimispostid. Turnikas2 kirjutas ühele puuonule ja see oli nõus 100 euro eest valmis tegema. Parem oleks, et see asi koos ka püsiks.

 

                                                     Vaese mehe Pikler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Väike mure on ka. Naisbeebid ei tunne üldse huvi. Mitte keegi ei kirjuta ega helista. Olen selle lühikese ajaga saanud aga aga lausa 2 sõpra juurde – Martin ja Konrad. Need on täiesti chillid vennad.  Kasutavad ka maksimaalselt ära seda, et beebieas saad sa teha kõike, mida ise tahad ning vanemaid jooksutada ja koormata nii palju, kui hing ihaldab. Vanematel oli enne meid küllalt aega enda jaoks, sest nad on ju päris…vanad. Nüüd on küsimus ainult selles, kui kaugele seda head aega venitada saab. Ise loodan, et kolmekümneselt suurt midagi muutunud ei ole selles osas.
Ahjaa, minu mure. Naisterahvad ei kirjuta. Vahele veel kiire märkus, et eakaaslane Jens ka kirjutas ja ütles, et elab täpselt sama elu nagu mina. Temast pole praegu rohkem kuulnud. See teeb kokku 6 meesbeebit ja 0 naisbeebit. Nüüd ma siin siis juurdlen, kas asi on minu sõnakasutuses, kakapiltides või olen lihtsalt vormist väljas. Uurisin, et viimasega on kõik ok, seega saan edasi ennast peeglist imetleda.

 

 

Selline ma siis välja näen ilma riiete ja meigita. Paar sanga külje peal ja kuigi seda ei ole näha, siis mul on hästi pikk tagumikupragu. Kui ma väga tahan, siis see jookseb kuklani välja. Kui Jumal tagumikupragusid jagas, siis ma käisin kaks korda järjekorras ja ei jõudnud õigeks ajaks unejärjekorda. Ma ise väga ei kurda selle valiku üle.

Muide Villul on juba kaks pruuti. Kaksikud. Instas nägin. Ma loodan, et kui ise ka vanemaks saan, siis naisbeebid hakkavadki rohkem huvi tundma. Seniks on minu elus ainsaks naiseks turnikas1. See on täiesti okei. Ta on tubli naisterahvas. Küll pruute ka silmapiirile varsti ilmub ja kui see aeg tuleb, siis kindlasti turnikas1 mõistab ja on valmis mind natuke jagama.

 

 

 

Nii, vaatame kiirelt üle, mida internet ütleb 7-kuuste kohta. Ütlevad väga erinevalt kusjuures. Siin mõned nopped:

 • Palju mängimist, avastamist, õppimist (ja blablabla, lähme edasi)
 • Keeravad kõhult seljale ja seljalt kõhule, tihti hakkavad roomama selles vanuses (nonäed, ma olen ikka edasijõudnute klassis)
 • Magavad öösel kuni 11h, mõned ka järjest. Päeval on 2 uinakut kogupikkusega 3-4h (Kurat! Järgmine punkt, palun)
 • Lalisevad, ühendades täis- ja kaashääliku ühendeid, näiteks ba-ba-ba, ga-ga-ga, ma-ma-ma, da-da-da (Seda ei tee, aga võib-olla peaks hakkama. Oskan ma ju tegelikult rääkida ja kirjutada. Veel vaevan pead, mis mu esimene sõna võiks olla, mille välja ütlen).
 • Käputavad ja kõnnivad, ütleb teine allikas (hakkasin eilsest vaikselt neljakäpukil liikuma küll. Kahe päevaga võin elutoast vannituppa minna).
 • ja nüüd üks kahtlane allikas – beebide haare on nii tugev, et  kuni 5. või 6. elukuuni suudavad nad rippudes hoida oma keharaskust üleval. Oleks seda varem teadnud. Kuigi mu best before on möödas, siis loomulikult  sai seda proovitud.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aga väljas on nüüd ilusad ilmad jälle ja õues tuleb palju käia. Kohtume parkides!!

2 thoughts on “7 kuud ja 12 päeva – I want Pikleri kolmnurk

  • Beebiharri

   June 14, 2020 at 17:35 Reply

   Hea töö selle jalgadetöö osas uffuff! Ja kirjatükk ka mõnus nagu alati🙂 Ära tibide pärast muretse… Küll nad ise järgi hakkavad jooksma kui nad ise ka jalad alla saavad kunagi.!

   • Uffuff

    June 15, 2020 at 19:49 Reply

    Tänud! Ma olen üsna vähenõudlik muidu. Mulle sobiks ka see, kui nad järele roomavad.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>