9 kuud ja 21 päeva – kas ma olen ainus, kelle kakas songitakse?

9-kuud-ja-21-paeva-kas-ma-olen-ainus-kelle-kakas-songitakse

9 kuud ja 21 päeva – kas ma olen ainus, kelle kakas songitakse?

Mul on rõõm tõdeda, et oma logi sissekandeid teen ma väga korrapäraselt ja süsteemselt. Kui keegi süsteemist veel aru ei saa, siis võib küsida…ja võib-olla leidub keegi, kes oskab vastata.
Alustada tuleb mu lemmikteemast – magamine. Palju on muutunud ja siis veel muutunud. Vaatan märkmetest, et 19. juulil ma jätsin ühe uinaku täiesti vahele ning järgmisel päeval jätsid vanemad mu naabri ukse taha. Ma lihtsalt ei tahtnud magada tol päeval lõunauinakut ning puiklesin neile vastu. Tehti umbes 5 katset. Iga kord, kui ma uuesti magamistoast välja pääsesin, siis käitusin nagu vanglast vabanenu. Lõpuks tuligi ööuni peale ja ma tegin ärkveloleku rekordi. Selle jama heastasin ma vanematele järgmisel hommikul ning lasin neil rahulikult voodis vedeleda kella kuueni.  Umbes pool tundi rohkem kui tavaliselt. Erilist tänutunnet ma nende poolt ei tajunud. Katsu siis neile meele järele olla.
Uue sünnikuu alguses olen hakanud öösel rohkem magama. Toiduaegu hakati vaikselt kaugemale lükkama ja sain varem ärgates jälle isa nägu näha. Kuna toitu pole sealt loota, siis jään süles magama ja nii asetatakse mind tagasi voodisse. Magama lähen ikka kell 18.00. Nad on proovinud ka hilisemaid aegu, kuid kuna minu uus päev algab rangelt kell 5.00 – 6.00 ja mitte grammigi hiljem, siis ei näe keegi meist põhjust, miks peaks uneaega vähendama. Süüa saan umbes 23.00 ajal ehk 4.5-5h pärast. Järgmine tuleb 4h pärast. Ikaldus.

 

Minu “hea” magamine kajastatuna uneäpis (pärast äpi tõmbamist käsib see sul kõik ärkvelolekuajad posti peale kirjutada)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkasin kohe 9- kuuselt kõndima. Vähemalt ma ise arvan nii. Eks peamiselt ikka kasutan tugesid, aga objektilt objektile liikumine tuleb juba päris vabalt välja. Aeg-ajalt tuleb tuul ja tõmbab mu pikali, kukun siis tuharalihastele ehk persili või mõnikord käib ka kaalikas vastu maad. Vähemalt ma ei nuta kunagi. Las ta jääb. Ma ei taha sellest rääkida. Ma ei taha rääkida ka sellest, et ma nutan, kui ema läheb teise tuppa…või isegi isa. Aga ega ma mingi memmekas ei ole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kõnearenguga on natuke teine seis. Kui kaheksas kuu oli poole peal, siis mõtlesin, et niikaua, kuni ma juurdlen, millise esimese sõnaga ma vanemaid jahmatan, võiks väikse lalisemise perioodi ka ikka teha. Mis aga ilmnes! Ükskõik, mida ma ka ei proovinud öelda, siis välja tuli ikka ainult õõõõõ ja öööö. See pani mind tõsiselt muretsema ja ma pidin päriselt selle kallal tööd tegema hakkama. Võttis aega, kuid nüüd ma oskan öelda vää vää ja bää bää. Äärmiselt ebaküps, ma tean, kuid peab praegu leppima nendega. Vanemad olid küll kahtlaselt sillas nagu ma oleks öelnud “entsüklopeedia”.

Olgu, aitab delikaatsetest ja viisakatest teemadest. Mul on mure. Nad songivad mu kaka sees. Jah, päris ehtsa sita sees. Loomulikult kõigil peavad olema hobid, kuid mõnikord tuleb arvestada kõikide asjassepuutuvate inimestega. See on natuke ebamugav. Tegelt ei ole 🙂 🙂 🙂 Ma nautisin seda perioodi, kui nad seal opereerisid. Tuleme selle juurde tagasi kohe. Räägime põhjusest ka, miks nad nii tegid. Ma neelasin magneti alla. Kogu selle loo juures oligi mul ainult magnetist kahju. Mida kõike ta nägema pidi.
Ma töötlesin ühte mänguasja juba nädalaid, millel oli otsas väike magnet. Nad arvasid, et see on nii tugevalt kinni seal ja lasid mul sellega tegeleda. Lapsevanemaks õpitakse, mitte ei saada. Küll nad arenevad. Tegemist oli suurte poiste mänguasjaga muidugi ka. Villul oli vist see sama asi kodus. Loodetavasti on magnet omal kohal.

 

Pilt on illustratiivne, aga selline mu röntgenipilt välja nägi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuid nüüd tagasi pruunimate teemade juurde.
Kui olime erakorralises meditsiiniosakonnas ära käinud, said nad juhistena kaasa ülesande minu väljaheiteid kontrollida. Magnet pidi välja tulema pärast paari-kolme soolepuhastust. Mul olid aga teised plaanid. Kuidas saab lõbu nii ruttu lõpetada.
Ülesande võttis enda peale kõrva- ja ninaaukude inspekteerija ehk isa. Tõi sahtlist kruvi ja hakkas sellega organiseeritult varandust otsima. Kohe esimesel päeval lasin ma püksi kokku 3 pätsi, et mehel tööd ikka jätkuks. Kolmandal korral hakati juba hinge kinni hoidma. Järgmisel päeval lasin ka 2 või 3 korda. Vaene mees juba lootis midagi leida, aga ei. Kolmas päev algas ilusti – oli päiksepaisteline. Magnetit ta aga ikka ei leidnud. Siis magas ta aga ühe korra maha ja ema sai ka käe pruuniks. Otsustasin, et nüüd annaks kätte ära ja Heureka – magnet kaevandati välja. Isa läks küll näost ära. Kujuta ette, et sa oled kullakaevaja ja aastaid potentsiaalset kohta kaevandanud ning ühel päeval satub sinna üks õnneotsija ja tõmbab suure kullakamaka välja. Ma arvan, et neid kahte olukorda saab võrrelda küll.
Järgnevalt aga teema illustreerimiseks pilt minu mähkme sisemusest pärast väljaheidet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelleks te mind küll peate?

Ma olen viisakas poiss. Ma ei pane teile sellist pilti.
(sooviavaldused privasse)

 

Järgmise kuuni!

4 thoughts on “9 kuud ja 21 päeva – kas ma olen ainus, kelle kakas songitakse?

  • Villu

   August 21, 2020 at 17:21 Reply

   Issver-sussver! Esiteks vaatan, et lahe käimistugi teil ja eriti varakult ikka jalad alla saanud👏 Aga tôsisel teemal ka… milline mu mànguasjadest see ohtlik ja mGnetiga on? Tahaks ettevaatlik olla:)

  • Oliver

   September 11, 2020 at 13:26 Reply

   Imelikul kombel
   sonkis ka minu isa mu kaka sees. Neil vist tuleb see paremini välja. Ema ainult karjus “kakakontroll” kui isa juba jooksis. 🤷🏼‍♀️

   • Uffuff

    September 27, 2020 at 05:54 Reply

    😉 Tundub, et must töö sobib isadele.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>