1. päev – tere tulemast mulle

1-paev-tere-tulemast-mulle

1. päev – tere tulemast mulle

Nonii…lõpuks sain välja ning nägin ära ka selle inimese, kelle sees ma peaaegu aasta istusin. On 1. novembri hommik ja mind tõmmati ootamatult välja. Oleks istunud seal heameelega veel paar kuud, kuid mis seal ikka. Probleem olevat selles, et ma istusin nende arust valepidi, kuid istumine peaks ju ikka tähendama seda, et asetad tagumiku mugavasse kohta toetama, mitte ei ripu pea alaspidi.

Väljudes nägin ka ühte võõrast meest, kes oli kuidagi veidralt õnnelik mind nähes. Kui ta rääkima hakkas, siis tundsin hääle ära – ilmselt on tegu minu isaga. Sain tema sülle istuma. Tundub, et väljas ei olegi nii ebameeldiv kui algul tundus. Ei oleks pidanud ikka kohe töinama hakkama, sellega ei jätnud väga head esmamuljet vist. 

Isa süles lõõgastusin umbes pooleks tunniks. Ei saanud aru, kas tema ka lõõgastus. Tal tuli silmanurgast 2 pisarat. Võib-olla on töö juures mingid probleemid. Mina talle igatahes jätkuvalt meeldisin.

Ema nägin uuesti tund aega hiljem – väga meeldiv naisterahvas. Ilus ja minu suhtes nii hoolitsev. Tema hakkab mind toitma. Püüan olla hea poiss, et see välja teenida, sest süüa mulle meeldib.

Ema ja isa otsisid pool tundi palatist minu kasutusjuhendit, kuid leidsid ainult üldise informatsiooni, kuidas vastsündinuga hakkama saada. Kui ema mind toitis, siis isal oli komme kõva häälega kõike ette lugeda. Lõpuks oli asi nii segane, sest iga uus brošüür andis jälle uut infot. Valgetes kitlites tädid, kes vahel läbi astusid, ei teinud ka asja kergemaks. Üks ütles ühtemoodi ja teine teistmoodi. Minu käest aga ei küsinud keegi, mida mina tahan. Hakkame selle eluga nüüd pihta. Küll kõik tuleb jooksvalt.

 

1Ok!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>