3. päev – lisasöögi peal

3-paev-lisasoogi-peal

3. päev – lisasöögi peal

Veider, kuidas kõik mind jõllitavad ja käperdavad ja torgivad. Eriti need võõrad teevad haiget oma nõeltega. Emps ja paps on lahedad, nad tahavad mulle ainult parimat ja on nii püüdlikud. Isa ei julgenud mind algul üldse kätte võtta, kartis maha pillata. Nüüd juba kahmab vabalt kätte ja topib vee alla. See on mulle muidugi natuke vastukarva. Ma olen enda arust päris puhas, milleks nii palju nühkida. Vot seda ma hindan, et nad puhastavad ära need üllatused, mis ma püksi jätan. Seda ma jätan neile süümepiinadeta. Mind ennast väga ei häiri. Ema ka ütles, et kuidas ma küll nii rahulik saan olla, kui endal selline pakk on püksis.

Täna hommikul aga ajasin vanemad hirmule. Üks vene rahvusest proua hüppas hommikul sisse ja küsis, et mis jama on. Poiss on 9% kaalust ära andnud. Kas süüa ikka saab. Kuule mu ema annab mulle süüa mingi 10 korda ööpäevas ja öösel ma isegi ei palu. Vene proual oli mulle veel ühtteist öelda – et ma olevat kollane ja kuiva nahaga. Ise ta on tüse ja koleda soenguga. 

Sain lisasöögi juurde. Seda paluti võtta iga kord pärast põhirooga. Kasutasin seda reeglit kohe ära ja 5h möödudes olin juba kolm korda kahekäigulise lõuna sisse tõmmanud ning vanemad olid jälle rahul. Küll see kaal ka õhtuks tuleb. Ma kahtlustan, et olen kehatüübilt ektomorf nagu isagi. See sööb ka ju 80% pere eelarvest ja ikka juurde ei võta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>